قوانین و مقررات

کاربر گرامی و مشتری عزیز لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات آنلاین سوغات مادرجون به دقت مطالعه فرمایید.

خرید کالا و استفاده از خدمات فروشگاه سوغات مادرجون به منزله تایید تمامی قوانین و مقررات است‌.

ورود کاربران به وب سایت، ثبت نام و استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط قید شده از خدمات آنلاین وب سایت soghatmadarjoon.com است.

1 – توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های آنلاین سوغات مادرجون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و تمامی مشتریان الزام به رعایت آن هستند.

2 – در صورت وارد نمودن اطلاعات کاربری غلط هنگام خرید (نام نام خانوادگی – شماره تماس – آدرس – کد پستی) عدم تحویل سفارش به عهده خریدار میباشد.

3 – روش های پرداخت تنها به صورت اینترنتی از طریق سایت soghatmadarjoon.com یا شماره کارت به نام رسول کاظمی و سمیه کاظمی امکان پذیر است و می بایست تنها به این طریق پرداخت شود.

4 – ارسال کالا در شهر اصفهان توسط پیک صورت میگیرد و در دیگر شهرستان ها با توجه به مسافت به مرکز استان اصفهان با پست ملی ایران یا تیپاکس بین ۲ الی ۵ روزکاری به مقصد می رسد.

5 – همکاری با سازمان ها و شرکت های خصوصی با اجرای طرح خرید عمده با قیمت مناسب یا بن تخفیف و فروش اقساطی انجام میگیرد که میتوانید با ما در تماس باشید.

6 – در صورتی که پس از ثبت سفارش و ارسال کالا به مقصد، مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود میتواند تا ۲۴ ساعت با تماس با شعبه سوغات مادرجون آن را تعویض نماید.

مالکیت مادی و معنوی تمامی محتویات فروشگاه آنلاین سوغات مادرجون متعلق به همین کسب و کار می باشد.