وبلاگ

بهترین هدیه برای عید قربان | عید قربان برای عروس و داماد چی میبرن؟

بهترین هدیه

بهترین هدیه برای عید قربان

در ادامه با بهترین هدیه های عید قربان و بهترین هدیه برای عروس و داماد از محصولات سوغات مادرجون آشنا می شوید.

با نزدیک شدن عید قربان یا عید الاضحی مردم پس از انجام عبادات، به دید و بازدید یکدیگر می روند، عید قربان یادآور سربلندی حضرت ابراهیم (ع) و حضرت اسماعیل (ع) در آزمون بزرگ الهی و سرمشق گرفتن از آن ها برای بندگی خداوند است. درعید قربان تعطیل رسمی است و حاجیان در این روز پس از انجام عبادات مخصوص، حیوانی را ذبح کرده و بین نیازمندان تقسیم می شود.

در نهم ذی الحجه، با خواندن دعای عرفه از خداوند، طلب آمرزش کرده تا در روز دهم ذی الحجه با قربانی کردن نفس و آمال دینوی خود، به خداوند متعال نزدیک تر شویم .

 

بهترین هدیه

اما درعید قربان بردن هدایا برای عروس خانم و داماد، بردن هدیه زیارت قبولی برای حجاج و هدیه دادن سازمان ها به مدیران و کارمندان بسیار رایج است و به دنبال بهترین هدیه عید قربان می باشند.

گروه تولیدی سوغات مادرجون پیشنهادات جذابی را برای هدیه عید قربان به شما عزیزان ارائه داده است که با مراجع به این سایت پک های هدیه، هدایای تبلیغاتی، هدایای مناسبتی و محصولات خاص که ترکیبی بسیار زیبایی از محصولات صنایع دستی مانند ملیله کاری، میناکاری، خاتم کاری، مس و پرداز، ترمه و پارچه قلمکار تدارک دیده است.

هدیه عید قربان برای عروس خانم ها

در روز عید قربان به عروس خانم ها هدیه داده می شود، برای هدیه عید قربان به عروس خانم ها سوغات مادرجون پیشنهادات جذابی را در نظر گرفته است.هدیه به عروس در عید قربان در اکثر مناطق ایران رایج است. دراین روز خانواده داماد برای عروس هایی که در دوران نامزدی وعقد هستند عیدی می برند.

 

 

کشکول ملیله کاری
ملیله کاری

 

کشکول متوسط ملیله کاری
ملیله کاری

 

میناکاری
میناکاری

 

هدیه عید قربان برای زیارت قبولی

برای هدیه عید قربان برای زیارت قبولی به حجاج گزینه های متنوع وزیادی وجود دارد، زمانی که برای کسی می خواهید کادو ببرید، اگر در یک جعبه هدیه باشد قطعا شکل زیباتری خواهد داشت. پک یا جعبه های هدیه یکی از آسان ترین و مناسب ترین راه برای یک کادوی خوب است و دیگر نیازی نیست که زمان خودرا صرف کادو کردن با کاغذ کادو کنید. چه بسا اگردراعیاد مذهبی بهتر است رنگ و بوی عرفانی داشته باشد که این محصولات گزینه بسیار خوبی است.

 

باکس هدیه کد 1065
پک هدیه

 

باکس هدیه مس و خاتم
پک هدیه

 

هدیه
پک هدیه

 

عید قربان برای کارکنان

برای هدایای تبلیغاتی می توانید برای مناسبت های مختلف از جمله مناسبت پیش رو که عید قربان می باشد هدایای ویژه ای برای مدیران و یا کارکنان شرکت های زیر مجموعه خود مهیا نمایید. یکی از دغدغه های بخش منابع انسانی سازمان ها تهیه و تدارک هدایای تبلیغاتی برای مدیران و پرسنل است، سوغات مادرجون آماده تولید تندیس های خاص و منحصر به فرد به کارکنان درعید قربان به مجموعه تان می باشد.

 

تندیس گلدان مس و پرداز
تندیس

 

تندیس میناکاری مدل بته جقه
تندیس

 

هدیه تبلیغاتی
تندیس

 

تندیس گلدان نقلی
تندیس

هدایای تبلیغاتی عید قربان برای سازمان ها و ارگان های دولتی و مذهبی بیشتر مورد استفاده دارد، اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی متفاوت و با کیفیت هستید گروه تولیدی سوغات مادرجون جدیدترین هدایای تبلیغاتی را به صورت عمده و تکی از هر کجای ایران به شما عزیزان ارسال می کند.

 

آماده سازی سفارشات :

  • جهت آماده سازی سفارشات شما عزیزان از انواع محصولات صنایع دستی سوغات مادرجون برای دکوراسیون، اداری و یا جهیزیه و همچنین سفارش ارگانی و تعداد بالا می توانید با شماره ۰۹۰۲۹۹۹۲۲۶۲( سرکار خانم کاظمی ) در واتساپ و یا به صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید .

نحوه ارسال سفارشات :

  • با شما عزیزان هماهنگ می شود . از طریق پست – تیباکس و یا باربری بسته به شرایط  و خواست  شما خدمتتان ارسال می گردد
  • به امید تولیدات، ایده های متنوع و متفاوت – سفارشات شما و خدمت به شما عزیزان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *