وبلاگ

خرید هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها

هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها

اگر شما هم هر بار در خرید کادو برای عزیزان خود دچار سردرگمی می شوید پس بهتر است با مقاله«هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها» از سایت مادرجون همراه باشید. ما در ابتدا نکاتی را برای انتخاب هدیه گوشزد کرده و بعد از آن برای کمک کردن به شما در تصمیم گیری چند پیشنهاد نیز ارائه می دهیم.

مراحل خرید هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها

در اینجا چند گام ساده را با هم طی می کنیم تا بتوانیم بهترین هدیه را انتخاب کنیم

گام اول: شرایط را ارزیابی کنید.

در ابتدای امر لازم است شرایط خود و فرد را ارزیابی کنید. برای این منظور لازم است پارامترهایی مانند بودجه ای که می توانید برای هدیه اختصاص دهید مدت آشنا شدنتان با فرد و نیاز های او را در نظر بگیرید به عنوان مثال هدیه ای که برای مادر خود می خرید با هدیه ای که برای نامزد خود می خرید متفاوت است یا نیاز های یک دختر خانم 17 ساله با یک خانم 30 ساله متفاوت است.

گام دوم: نیازهای فرد را در نظر بگیرید.

اگر می خواهید هدیه ای که می دهید در ذهن فرد ماندگار شود باید هدیه شما برای فرد کاربردی باشد بگزارید با مثالی کار را راحت تر کنیم اگر شما برای کودکی سهام یک شرکت رو به توسعه را بخرید خوشحال تر می شود یا اگر برای او یک خوراکی خوشمزه بخرید. معلوم است با دریافت خوراکی خوشحال تر می شود تا اوراق بهادار شرکتی که از آن درکی ندارد. در این زمینه نیز سعی کنید نیازهای شخصی تر را برآورده کنید به عنوان مثال اگر مادر شما به یک سماور و یک کیف آرایشی نیاز دارد کیف آرایشی را بخرید چرا که کیف فقط توسط مادرتان استفاده می شود.

صنایع دستی اصفهان

گام دو و نیم: از اشیا زینتی غافل نشوید

اگر نیاز های فرد به درستی برات مشخص نیست می تونید به سراغ اشیا زینتی بروید این اشیا همیشه کاربردی برای استفاده دارند و در اکثر مواقع در جلوی دید قرار دارن البته برای خرید این وسایل باید سلیقه فرد را نیز در نظر بگیرید و مورد استفاده ای برای آن پیدا کنید.

گام سوم: محصولات مورد نظرتان را ارزیابی کنید

این مرحله از جمله مهمترین مراحل انتخاب هدیه است چرا که اگر به درستی انجام نشود نه تنها اعتبار شما را پیش فرد از بین می برد بلکه باعث هدر رفتن بودجه و وقت شما می شود. در این مرحله لازم است کارایی ظرافت و زیبایی محصولات را در نظر گرفته و از مراجع معتبر و قابل اعتماد خرید کنید.

گام چهارم: خرید کنید.

برای خرید کردن نیز دو نکته زیر را در نظر داشته باشید.

  1. در صورت خرید از آنلاین شاپ ها زمان ارسال را در نظر داشته باشید
  2. امکانات پس از فروش محصول را در نظر بگیرید
هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها

گام آخر: بسته بندی هدیه

زیبایی بسته بندی از جمله مواردی است که نه تنها اهمیت آن فرد برای شما را نشان می دهد بلکه باعث ماندگاری هدیه شما در ذهن و خاطرات فرد می شود. در نتیجه بهتر است هدیه را با بسته بندی شکیل و زیبایی تحویل بدهید.

پیشنهادهای ما برای هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها

اگر تا به حال نتوانستید از پس مراحل بالا برآیید نگران نباشید چون که هنوز مقاله «هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها» تمام نشده و قرار است با چند پیشنهاد برای خرید هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها همراه شما باشیم.

کیف های سنتی

کیف سنتی

کیف ها از جمله پر استفاده ترین وسایل روزمره خانم ها است. از طرفی هم اهمیت بسیار زیادی در استایل های زنانه دارد در نتیجه اگر شما قصد خرید یک کیف زنانه گرفتید بهتر است سلیقه و استایل های مورد علاقه او را بشناسید و با توجه به این اطلاعات دست به خرید بزنید. توصیه ما نیز خرید از سایت و مجموعه معتبر مادرجون است فقط کافی از روی کیف های سنتی کلیک کنید.

باکس های هدیه صنایع دستی

باکس هدیه

اگر وقت کافی برای خرید و تحقیق و بسته بندی ندارید یا از فرد شناخت کافی ندارید. توصیه ما به شما باکس های هدیه صنایع دستی است. این باکس ها با تنوع و کیفیت و زیبایی چشمگیری که دارند هر فردی را مجذوب خود می کنند. از طرفی خرید یک باکس یا پک به صرفه تر از خرید تک به تک محصولات و بسته بندی آنها است. من اگر قرار باشد دست به خرید باکس های هدیه بزنم حتما یک سری به سایت مادرجون می زنم چرا که هم باکس های متنوع و انحصاری دارد هم نسبت به رقبا قیمت بسیار پایین تری دارد.

برای خرید روی باکس های هدیه کلیک کنید.

محصولات خاتم و مس وخاتم

محصولات خاتم

اگر می خواهید که هدیه تان سال های سال در ذهن فرد بماند و هر بار با دیدن آن یاد شما بیافتد پیشنهاد ما به شما محصولات خاتم است. اکثریت صنایع دستی که امروزه به فروش می رسند فقط دارای کاربرد های زینتی هستند اما محصولات خاتم از این قاعده مستثنی بوده و علاوه بر کاربرد زینتی دارای کاربرد های پذیرایی نگهداری وسایل گرانبها نیز می باشد.

برای خرید روی خاتم کاری کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر در مورد خاتم کاری کلیک کنید.

میناکاری

ظروف میناکاری

اگر به دنبال هدیه ای اصیل و با قدمت هستید پیشنهاد من به شما محصولات و ظروف مینا است. زیبایی چشمگیر، نقوش تاثیر گزار، ماندگاری بالا(در صورت خرید محصول اصیل و باکیفیت) و همچنین تنوع بالا در محصولات از جمله دلایلی است که محصولات مینا را به گزینه ای عالی برای هدیه دادن تبدیل می کند.

برای خرید روی میناکاری کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر در مورد میناکاری کلیک کنید.

فیروزه کوبی

ظروفی فیروزه کوبی در واقع از ترکیب تکه های سنگ زیبای فیروزه و ظروف مسی ساخته می شوند. این محصولات علاوه بر دارا بودن زیبایی بسیار در پذیرایی ها نیز کاربرد دارند.

برای خرید روی فیروزه کوبی کلیک کنید.

ظروف فیروزه کوبی

برای مطالعه بیشتر در مورد فیروزه کوبی کلیک کنید.

ملیله کاری

محصولات ملیله از جمله کم نظیر ترین محصولات در زمینه زیبایی و بحث تزئینات هستند. این محصولات از مفتول های نقره ساخته شده و به خاطر زیبایی و ظرافت خاصی که دارا می باشند برای تزئینات به کار می روند.

برای خرید روی ملیله کاری کلیک کنید.

ملیله کاری

برای مطالعه بیشتر در مورد ملیله کاری کلیک کنید.

مس و پرداز

اگر به دنبال محصولی هستید که هم مانند محصولات مسی قابلیت استفاده گسترده داشته باشد هم مانند ظروف مینا زیبا و چشمگیر باشد. پیشنهاد من به شما محصولات مس و پرداز است. این محصول نیز مانند محصولات فیروزه کوبی تنوع بالایی در نحوه استفاده دارند و در صورت رعایت نکات نگهداری و خرید می توانند سالیان سال به شما و عزیزانتان خدمت کنند.

برای خرید روی مس و پرداز کلیک کنید.

ظرف مس و پرداز

سخن پایانی

قبل از پایان دادن به مقاله «هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها» لازم است بگوییم نمی توان از اهمیت خرید از فروشگاه های معتبر صرف نظر کرده و باید تا جایی که امکان دارد این موضوع را رعایت کرد. امیدوارم توصیه ها و پیشنهاد های مقاله «هدیه تولد صنایع دستی برای خانمها» به کارتان آمده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *